KEŽMAROK – Zdravotná starostlivosť o tých najmenších dostáva na Spiši ranu. Detská nefrologická ambulancia v Kežmarku, ktorá bola v širšom okolí veľmi vyhľadávanou lokalitou pre rodičov detí so zdravotnými problémami, príchodom júna uzavrela svoje brány a budúcnosť je neistá. Kým kompetentní z nemocnice hovoria len o „pozastavení“, samotný Prešovský kraj musí teraz riešiť otázku toho, čo so samotnými pacientmi zo Spiša a Zamaguria. Jazdiť za vyšetreniami budú zrejme musieť oveľa ďalej. Read More
