Z ministerstiev chce tento rok do regiónov odísť rekordné množstvo vládnych nominantov. Kým v spojených voľbách v roku 2022 sa uchádzal o najvyššie posty v samosprávach len jeden štátny tajomník, tento rok sú to už minimálne dvaja ministri a hovorí sa aj o dvoch štátnych tajomníkoch. Letná parlamentná či vládna pauza tak poslúži mnohým politikom na „útek“ do regiónov. Kampaňovať sa chystajú Read More
