BRATISLAVA – Zo zákazov si ťažkú hlavu nerobil a z Viedne do Brna sa vybral po diaľnici – pešo. Muža na netradičnej túre museli zastaviť až policajti, ktorí dostali upozornenie na chodca pohybujúceho sa po D2. Z diaľnice ho vykázali a naparili mu pokutu. Ak si však mysleli, že tým je vec vybavená, veľmi sa mýlili. Prešlo iba pár hodín a nedisciplinovaný chodec bol späť. Read More
