Prezident Peter Pellegrini v stredu odovzdal menovacie dekréty novým generálom Ozbrojených síl. Do hodností generál povýšil Miroslava Lorinca a generálmajora Mareka Banasa. Dekréty o vymenovaní za brigádnych generálov si z rúk prezidenta prevzali Pavel Kožlej a Richard Király. Informoval o tom odbor… Read More
