TERAZ TAKTO: „Naď vyplakával na súde, za moje peniaze chce riešiť dlhy Demokratov,“ ironizuje Blaha

TERAZ TAKTO: „Naď vyplakával na súde, za moje peniaze chce riešiť dlhy Demokratov,“ ironizuje Blaha

Jaroslav Naď a Ľuboš Blaha sa postavili pred sudcu. Bývalý minister obrany žaluje podpredsedu Smeru SD za jeho výroky o to, že je vlastizradca. Ujmu na cti si Jaroslav Naď vyčíslil na rovných 100 tisíc eur.

“Viem, že strana Demokrati je vo veľkých dlhoch a majú finančné problémy, tak sa možno rozhodli, že si to zafinancujú cez Ľuboša Blahu. On tú sumu musí nejako vyargumentovať, myslím si, že to pôjde do stratena,” komentuje na slovenské pomery závratné odškodné Blaha. Dodáva, že si nemyslí, že problémom je expresívny slovník sám osebe. “Problém je nadradený pocit, že len oni majú pravdu. A každý, kto má iný názor je extrémista a dezolát. A voči tomu sa my bránime.”

O urážkach a emóciách vo verejnom priestore, o tvrdeniach Eduarda Hegera, že koalícia je predĺženou rukou Putina, ktorá prenasleduje stranu Demokrati, ale aj o tom, prečo Gréta Thunbergová protestuje za demokraciu na Slovensku a čo má švédska aktivistka spoločné s bývalou prezidentkou Zuzanou Čaputovou hovoril v relácii TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha. Read More