TERAZ TAKTO: “Ešte si so mnou užijete!” odkazuje Ľuboš Blaha liberálnej kaviarni

TERAZ TAKTO: “Ešte si so mnou užijete!” odkazuje Ľuboš Blaha liberálnej kaviarni

Read More Obdivovateľ Che Guevaru a podpredseda parlamentu Blaha si vstúpil do svedomia, nechce byť zdrojom problémov v koalícii.

“Zvyknite si, že budem prekračovať hranice. Budem sa snažiť neprovokovať koaličných partnerov, ale kolegovia z liberálnej opozície si so mnou užijú svoje,” uznáva svoje pochybenie pri natáčaní “vtipného” videa zo svojej kancelárie Ľuboš Blaha. Etuda s vešaním obrazu Che Guevaru mala pôvodne vyznieť ako promo pre jeho novú knihu o tomto revolucionárovi. Ako podpredseda Národnej rady však mal odhadnúť mieru,

“Keby som vedel, že s tým bude taký problém a vyvolá to trenice v koalície, neurobil by som to,” sype si popol na hlavu koaličný enfant terrible Blaha, ale jedným dychom dodáva, že obraz prezidentky nezvesil. “Mám kanceláriu po Jurajovi Blanárovi a ten tam obraz prezidentky ani nemal zavesený,” natrel straníckeho kolegu. Pokus o jeho odvolávanie v parlamente komentuje, že nevie, či bolo treba takýmto “mohutným” spôsobom reagovať na “prkotinu” a zvolanie schôdze označuje za trápnosť.