BRATISLAVA – Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) je presvedčený, že kampaň Na vlastnej koži, zameraná na drogy, kyberšikanu a týranie zvierat, má zmysel, pokiaľ zachráni aspoň jeden detský život pred tým, aby prepadol drogám. Uviedol to v nedeľnej diskusnej relácii na Joj 24 Politika 24. Reagoval tak na otázku, ako vníma, že sa kampaňou začala zaoberať polícia. Read More
